ВІНІЛОВА ПЛИТКА НА КЛЕЄВІЙ ОСНОВІ ПІД ЛАМІНАТ
Вінілова плитка на клейовій основі - це сучасне та зручне покриття для підлоги. Вона забезпечує міцність, стійкість до вологи та зносу, легко укладається завдяки клейовій основі. Має різноманітні дизайни, що ідеально імітують натуральні матеріали, такі як дерево або камінь. Має теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості, не вимагає особливого догляду, екологічно безпечна.
Матеріал: полівінілхлорид (PVC)
Розміри: 152 х 914 х 1,5 мм
Площа покриття: 152 х 914 мм – 0,138 м², кількість на 1 м² – 8 одиниць
Поверхня: матова рівна, з імітацією натуральних матеріалів
Плитка під ламінат складається з наступних шарів:
Полімерний шар (прозорий), що захищає від потертостей і дрібних механічних пошкоджень, забезпечує довговічність використання, а УФ захист допомагає запобігти вигоранню, зберігаючи насиченим колір, в результаті чого вініловий ламінат довго має свій початковий естетичний вигляд. Декоративний шар: плівка з кольоровим друком високої якості, яка повністю імітує фактуру природних матеріалів завдяки чіткому та деталізованому зображенню. Основний шар із спіненого полівінілхлориду (ПВХ) – це полімер, що складається з довгих ланцюгів молекул вінілхлориду, в яких містяться атоми хлору, це надає матеріалу стійкість до дії хімічних речовин. ПВХ є аморфним полімером, така особливість будови робить його пружним та ударостійким, а завдяки стабілізаторам та пом'якшувачам, матеріал має амортизаційні властивості та малу вагу. Фольгований шар: основна властивість цього шару – відображення теплових хвиль, що дозволяє мінімізувати теплові втрати, тим самим покращити теплоізоляцію приміщення. Клейовий шар: нетоксична основа з високим рівнем адгезії. Захисний силіконізований папір – захищає клейовий шар від пересихання та забруднення, легко знімається під час монтажу. Температурний режим: під впливом високих температур може змінювати форму. У кухонній зоні поруч із джерелами вогню установку плитки необхідно проводити на відстані 30-50 см.
Застосування: внутрішні оздоблювальні роботи: декорування підлог та стін у всіх видах житлових приміщень (кухня, ванна кімната, вітальня, дитяча або спальня, вхідна група) та комерційних приміщень (офісні приміщення, зони рецепцій, магазини, салони краси або фітнес-центри, місця суспільної присутності, майстерні), меблів, дверей та інших рівних поверхонь.
Властивості та переваги матеріалу:
Легка установка: низька вага матеріалу спрощує процес транспортування та монтажу, а клейовий шар робить процес укладання швидким, не вимагаючи додаткових матеріалів чи спеціалістів. Матеріал укладається стик у стик, його можна різати ножицями чи монтажним ножем, між смугами не розходиться, не набухає та не деформується. Відсоток обрізу складає 1%, що є найкращим показником для настінних покриттів. Стійкість до вологи: вінілова плитка під ламінат стійка до вологи, що робить її відмінним вибором для кухні та інших приміщень з підвищеною вологістю, матеріал стійкий також до дії пари та появи цвілі. Міцність та стійкість: полімерний шар захищає від потертостей та механічних пошкоджень, забезпечуючи довговічність використання. Додатковий захист від УФ-променів допомагає уникнути вигоряння та зберігає колір насиченим. Естетика: широкий вибір дизайнів, що імітують натуральні матеріали, дозволяє підібрати покриття, яке відповідає вашому стилю та інтер'єру, дуже добре комбінується за колірною гамою, дозволяючи створити власний дизайн приміщення. Легкий догляд: вініл легко очищується і не потребує спеціальних засобів. У разі пошкодження окремої плитки, можна легко замінити її без необхідності великого ремонту. Звукоізоляція: конструкція шарів забезпечує додаткову звукоізоляцію та робить приміщення більш комфортними. Екологічна безпека: вінілова плитка під ламінат не містить токсичних речовин і виготовляється з відновлюваних ресурсів, що робить її безпечною для здоров'я та навколишнього середовища. Розрахунок потрібної кількості матеріалу:
Виміряйте довжину і ширину поверхні, що обклеюється. Помножте довжину і ширину кожної поверхні в метрах і складіть отримані результати, щоб отримати площу. Наприклад, після вимірювань ви отримали: Довжина підлоги 5,6 м. Ширина підлоги 3,2 м. Площа, що вийшла, необхідно розділити на площу однієї ламінатної плитки (152 * 914 = 0,138 м ²) і округлити у велику сторону: 17,92 / 0,138 = 129,78 - округляємо до 130 шт. У процесі монтажу можуть виникнути відходи, пов'язані з підрізуванням плитки, тому рекомендується додати до уваги запасні 2-3 плитки, що ламінують. Інструкція з монтажу:
Самоклеючу вінілову плитку під ламінат можна клеїти на старий лінолеум, кахель, плитку, паркет, ламінат, скло, фарбу, грунтовку, бетон (грунтований) з невеликими нерівностями та дрібними вибоїнами без спеціальної підготовки поверхні, але якщо поверхня має побілку, необхідно очистити поверхню від її.
Приміщення при монтажі повинне бути сухим, температура повітря в приміщенні повинна перевищувати +15˚С до +20ºС. Переконайтеся, що поверхня, на яку ви збираєтесь встановити плитку, чиста, суха та рівна. Необхідно видалити будь-який пил, бруд або олію з поверхні, при необхідності вирівняти поверхню ґрунтовкою і дати висохнути не менше 4 годин. Плитка та поверхня повинні бути кімнатної температури, щоб забезпечити гарне зчеплення клейової основи. Поступово почати знімати захисний папір на звороті плитки, щоб відкрити клейку поверхню; Необхідно почати установку з одного кута і акуратно притиснути плитку до поверхні, стежачи за тим, щоб плитка встановлювалася рівно і акуратно, уникаючи утворення бульбашок або зморшок; Плитку можна різати, використовуючи при цьому ніж або ножиці, щоб підганяти плитки за розміром, особливо по краях та в кутах поверхні; Для стикування смуг необхідно зняти частини захисного паперу з наступної плитки, приставити плитку рубом до місця стику з приклеєною плиткою, приклавши клейовою основою до поверхні, одночасно розгладжуючи приклеєну частину; Плитки необхідно щільно притискати до поверхні рукою або гумовим валиком, щоб забезпечити гарне зчеплення між плиткою та основою. Інструкція з часткового ремонту вінілової поверхні:
При частковому пошкодженні покриття слід зняти пошкоджену плитку за допомогою канцелярського ножа або шпателя і вставити новий, знявши захисний папір і притискаючи до поверхні.
Теги:
Вінілова плитка, що самоклеїться, дика груша, ціна